SFTP дискове сховище

Наша компанія надає послугу віддаленого зберігання даних, для реалізації якої використовується протокол SFTP.

SFTP (SSH File Transfer Protocol) - протокол для передачі файлів. Він призначений для передачі та зміни файлів поверх надійного і безпечного з'єднання. В якості базового протоколу, що забезпечує з'єднання використовується протокол SSH2

Так само є можливість роботи і через застарілий FTP протокол, але з нашої сторони ми не можемо рекомендувати його використання

Це дисковий сховище має порівнянообмежені швидкості дискової підсистеми і передбачає не продуктивні навантаження для зберігання статичної інформації, бекапірованія і т.п. Але цей мінус компенсується його вартістю, більш докладніше можна уточнити у наших менеджерів.

SFTP протокол досить розповсюджений і має значну базу програмних продуктів, як платних так і безкоштовних, що дозволяють працювати з даною технологією. Для прикладу: sshfs, SFTP Net Drive, Bitvise, Filezilla, Voyager, Axway, ExpandDrive, Web Drive і багато інших.
Вибір необхідного продукту слід здійснювати згідно необхідним вимогам для роботи, а так само зручності, так як кожна з програм має свої приимущества і недоліки, уточнювати які варто у відповідних розробників.


Чи була ця стаття корисною для вас?

mood_bad Не сподобалось 0
mood Сподобалось 0
visibility Кількість переглядів: 912