Як додати DNAT \ SNAT правило?

Для того, щоб додати DNAT або SNAT правило для сервера, потрібно:

1.Перейдіть за посиланням виданим тех підтримкою після замовлення послуги. Зайдіть під своїми обліковими даними, зазначеними в листі разом з посиланням.

 

 

2. Перейдіть у вкладку «Administration»


 

3. Кліком лівої кнопки миші, виберіть Ваш віртуальний дата-центр.4. Перейдіть у вкладку «Edge Gateways».


 

5. У випадаючому меню, виберіть «Edge Gateway Services ...»


 

6. Перейдіть у вкладку «NAT» і виберіть «Add SNAT ...» або «Add DNAT ...».

NAT (Network Address Translation) - це механізм, що дозволяє підміняти адреси одержувача, або відправника. Дана технологія використовується для забезпечення внутрішньої мережі доступом в інтернет через віртуальний роутер.

Source NAT (SNAT) - дане правило підміняє адресу джерела.
За замовчуванням існує правило для ретрансляції внутрішніх адрес (наприклад 192.168.0.0/24) в "білий" IP-адрес, доступний для віртуального маршрутизатора Edge. Встановлення даного правила необхідна для доступності інтернету на віртуальній машині.

Destination NAT (DNAT) - дане правило підміняє адресу одержувача.
Додавання правила підміни зовнішнього "білого" IP-адреси на внутрішній IP-адреса машини (наприклад: 192.168.0.2), дозволяє вхідним з'єднанням достукатися до віртуального сервера за маршрутизатором. Установка даного правила необхідна для доступності віртуальної машини з інтернету.

Обидва цих правила дозволяють змінювати не тільки IP-адреси, а й порти (так званий "перенаправлення портів").7. DNAT&SNAT

DNAT:

У випадаючому меню «Applied On:» вибираємо «External_GigaCloud_ ...», у поле «Description» записуємо опис правила (не обов'язково), в першому блоці зовнішній IP, протокол і порт по якому будемо заходити, у другому блоці пишемо IP-адрес віртуальної машини і порт (наприклад, SSH порт - 22). Після заповнення всіх полів, натискаємо «Ок».
 


 


SNAT:

У випадаючому меню «Applied On:» вибираємо «External_GigaCloud_ ...», у поле «Description» записуємо опис правила (не обов'язково), у першому блоці вказуємо зовнішній діапазон IP-адрес, в другому блоці вказуєте внутрішній діапазон IP-адрес. Після заповнення всіх полів, натискаємо «Ок».
 

 

 


Чи була ця стаття корисною для вас?

mood_bad Не сподобалось 0
mood Сподобалось 0
visibility Кількість переглядів: 1540