Як перевстановити операційну систему на віртуальному сервері?


1. Перейдіть за посиланням, зазначеним у листі від технічної підтримки, яке Ви отримали після замовлення послуги. Для входу до хмари використовуйте свої облікові дані, надані у цьому ж листі.2. Виберіть потрібну віртуальну машину і натисніть «Open».3. Перейдіть у вкладку «Virtual Machines». Натисніть правою кнопкою миші на віртуальну машину, у випадаючому меню оберіть «Insert CD / DVD from Catalog ...».


 

 

4. Оберіть потрібний Вам образ та натисніть «Insert».5. Після цього, натисніть правою кнопкою миші на віртуальну машину та оберіть «Popout Console».6. У верхній частині вікна натисніть кнопку зазначену на скріншоті, для перезавантаження віртуальної машини.7. При перезавантаженні необхідно встигнути натиснути клавішу «F2» на клавіатурі до початку завантаження віртуальної машини з жорсткого диску. Після цього, Ви потрапите у BIOS віртуальної машини. Перейдіть до вкладки «Boot». Оберіть «CD-ROM Drive» за допомогою клавіш «+» та «-», перемістіть його на перше місце у списку, а потім натисніть кнопку «F10» та у запропонованому виборі дайте відповідь «Yes».8. Після всіх, зазначених вище, дій, почнеться завантаження інсталяційного образу.


9. Після закінчення встановлення, потрібно відмонтувати образ від віртуальної машини. Для цього Вам необхідно перейти назад у меню управління віртуальною машиною. Потім, натиснути на віртуальну машину правою кнопкою миші та у випадаючому меню обрати пункт «Eject CD / DVD».

 

 


Чи була ця стаття корисною для вас?

mood_bad Не сподобалось 0
mood Сподобалось 1
visibility Кількість переглядів: 2173