Як отримувати хмарні сервіси в умовах нестабільного інтернет-з’єднання?

Таке можливе, за умови професійного підходу до справи.

Найперше – інфраструктура провайдера хмарних сервісів GigaCloud працює на фізичному обладнані ЦОДів, що підключено одночасно до декількох інтернет-провайдерів. Це значить, що навіть у випадку серйозних перебоїв інтернет-з’єднань деяких з ключових провайдерів, робота хмари не зупиниться і надання ваших веб-сервісів кінцевим користувачам буде продовжуватися. Тобто, ваші клієнти отримують сервіси навіть тоді, коли обладнання вашого офісу тимчасово не працює або не має зв’язку з ЦОДом хмарного провайдера. Це – одна з переваг розміщення бізнес-критичної віртуалізованої інфраструктури саме в GigaCloud, замість вашої серверної кімнати.

Інша річ, що вам також необхідно мати надійний адміністративний доступ до орендованих хмарних ресурсів, де розміщено вашу базу даних, контент вашого сайту та ін. Тому, буде доцільним забезпечити резервування вашого офісного підключення до Інтернет. Одним з найпростіших рішень є користування маршрутизатором, що окрім кабельного входу Ethernet має альтернативний USB-вхід для мобільного модема (GSM або CDMA). Тоді у випадку перебоїв інтернет-з’єднання вашого основного провайдера, ви зможете тимчасово перейти на резервне підключення мобільного інтернету (в ручному режимі чи автоматично, залежно від обладнання та налаштувань).

Для дистанційного налаштування маршрутизації спеціалістами, ви можете скористатися послугою GigaCloud-admin. За консультацією ви можете звернутися до нашої Служби технічної підтримки.


Чи була ця стаття корисною для вас?

mood_bad Не сподобалось 0
mood Сподобалось 2
visibility Кількість переглядів: 2673